2* CACIB Bratislava, SK

* 17.8. 2019
Phoebe – mezitřída: výborná 1, CAC, CACIB, BOB

*18.8. 2019
Phoebe – tř. mladých: výborná 1, CAJC, BOJ, BOS

Naše nejmladší štěňátko je už velká slečna a na výstavách v Bratislavě se jí opravdu parádně dařilo. Moc gratulujeme a děkujeme, Phoebe je opravdu úžasná holka a balzám na duši.

Aktualizace

Musím přiznat, že letos se webovky flákají. Nějak není čas a když je čas, není chuť. Prostě se spíš snažíme, aby se dvounohá i čtyřnohá část rodiny měla fajn a posledních pár měsíců bylo dost náročných. Ale pokusím se doplnit alespoň hlavní resty. Postupně během pár dnů v novinkách…

Zatím takové hlavní info. Děláme vše proto, aby byla letos Eevee zdárně uchovněna (už chybí jen detaily) a aby příští jaro mohla mít štěňátka. Takže jsme ji nechali udělat genetická vyšetření na oční choroby (to není povinné, děláme navíc). Výsledky jsou už přes měsíc doma a Eevee je CEA a PRA prcd DNA negativní. Větší radost nám udělalo ještě to, že stejné výsledky má i brácha Woody. Brácha Backy má už z dřívějška negativní genetický test na CEA.

2* MVP Székesfehérvár, HU

* 29.6. 2019
Eevee – tř. šampionů: výborná 1, CAC, CACIB, BOB

*30.6. 2019
Eevee – tř. šampionů: výborná 1, CAC, CACIB, BOB

eevee_madarskoVyrazili jsme s Eevee opět do země jejího otce Murphyho. V Maďarsku se princezně očividně daří, takže si odvezla další dva BOBy. Teď budeme čekat na časovou lhůtu rok a den a snad se podaří ulovit i poslední maďarský CAC na šampiona.

“D” slaví kulatiny

Naše nezapomenutelná čtyřčata slaví krásné kulatiny. Aneb před deseti lety se narodil Kluk, Okatá, Uchatá a Holčička aneb Dyff, Bessi, Essi a Rozárka. Vše nej a hlavně hodně zdraví, ať máme spolu ještě hodně narozeninových přání!