NVP Kapuvár, HU

Eevee – tř. šampionů: výborná 1, CAC, BOB

eeveeHUZatímco Eevee sourozenci bojovali na klubovce, my vyrazili do země jejího otce Murphyho. Eevee získala svůj první maďarský CAC a k tomu BOB. V závěrečkách zkončila mezi nej 5 jedinci BIG.

Klubová výstava

Woody – tř. otevřená: výborný 3
Backy – tř. otevčená: výborný 2, res.CAC
Glorie – tř. vítězů: výborná 2, res.CAC

Moc gratulujeme všem zůčastněným odchovancům. Glorie byla druhá v krásné třídě a to za celkovou vítězkou plemene, Backy má první platný CAC. Přidávám odkaz na fotky Aduš, majitelky Woodyho.

Lujza má narozeniny

vrh "F"Holčička naše nejmodřejší, Lujzinka, dnes slaví osmé narozeniny. Tím vstupuje do éry veteránů. Naštěstí je pro ni věk jen číslo a náš Pošuk je stále beze změny. Vše nej Lujzi, vše nej všichni “F” chlupáči – Fren, Benny, Edo, Olivere a Millowe. A Flí, tobě tam na horu…

Slovenská klubová výstava

Phoebe – tř. mladých: výborná 1, CAJC, Klubový vítěz mladých, BIS junior
Dory – tř. otevřená: výborná 1, CAC
Eevee – tř. vítězů: výborná 2,res.CAC + si vyzvedla diplom Slovenského klubového juniorského šampiona

Krásná a pohodová výstava, rozhodčí chovatelka našeho plemene ze Švédska (Farmarens), výlet za Phoebe a všem třem holkám se moc dařilo. Co víc si přát ☺️
Phoebe je prostě frajerka po tátovi, milunká, vše má na háku a v kruhu ala profík. A krásná.
Dory je prostě Dory, po roce a půl na výstavě a vyhrála třídu mezi šampionkami. Dokonalé znamení plavulku zase někam vzít.
Eevee poprvé v šampionech…byla to drzost dát ani ne dvouleté srst měnící pískle mezi dospělé šampionky do nejobsazenější třídy. Ale líbila se a skončila druhá za pozdější klubovou vítězkou.
Ještě jednou gratulace vítězům a díky pořadatelům za super akci!